پس از اتمام دوره و اطمینان از نمره قبولی می توانید در سایت فلات قاره از طریق سامانه نوها ثبت نام فرموده و درخواست گواهینامه خود را بدهید . در صورت تکمیل مدارک شما ( فایل عکس ، اطلاعات کامل فردی و … ) sms ای بدست شما می رسد که درآن تاریخ تحویل گواهینامه ذکر شده است

با مراجعه به دفتر فلات قاره و اخذ مدارک رسمی موسسه در هر دارالترجمه ای قادر به ترجمه خواهید بود، ضمناً در صورت دریافت گواهینامه به زبان انگلیسی نیازی به ترجمه و صرف هزینه دارالترجمه نخواهید داشت

گواهینامه فلات قاره ممهور به تائید وزارت علوم بوده و این بدان معنی است که بزرگترین سازمان بانی دانش در کشور آنرا تائید می نماید. و پس از ترجمه در برخی دانشگاه های خارجی دیده شده است که بعنوان دروس پاس شده می توان از آن استفاده کرد.

مجتمع فنی عالی فلات قاره دوره هایی در شاخه های فنی و مهندسی در خصوص رشته های مکانیک مهندسی شیمی ، مهندسی piping ، تجهیزات ثابت و دوار ، تاسیسات و تهویه مطبوع ، برق و ابزار دقیق ، عمران ، صنایع و مدیریت برگزار می نماید که هر کدام از این دپارتمان ها شامل دوره هایی مرتبط با رشته های فوق می باشند.

محتوای هر دوره را چگونه می توان دریافت کرد ؟

با مراجعه به صفحه اصلی سایت لینک تقویم آموزشی را می توان دریافت نمود

برای مشاهده به بخش آئین نامه آموزشی در منوی آموزش مراجعه فرمائید.

مجتمع فنی عالی فلات قاره از سال 1379 به مدت 14 سال سابقه مشغول ارائه خدمات آموزشی است.

برای مشاهده به بخش آئین نامه تخفیف در منوی آموزش مراجعه فرمائید.

انتقال یک دوره به دوره دیگر یا انتقال همان دوره به دوره بعدی قبل از شروع دوره ، حداقل می بایست یک هفته قبل از تاریخ برگزاری به صورت مکتوب به واحد آموزش اعلام گردد و صرفاً با پرداخت 10 درصد شهریه کل دوره امکان پذیر خواهد بود شروع دوره به منزله اتمام جلسه هماهنگی می باشد و تنها یک بار انتقال دوره امکان پذیر می باشد.

انصراف : در صورت ثبت نام و تائید آئین نامه آموزشی به هیچ وجه انصراف از دوره ها قابل قبول نخواهد بود .
تبصره: در صورت شروع نشدن دوره در تاریخ پیش بینی شده در تقویم آموزشی موسسه می تواند بر اساس ضروریات دوره را تا یک ماه به تعویق بیاندازد.

خیر. امکان برگزاری سایر دوره های آموزشی بصورت خصوصی و نیمه خصوصی (VIP) فراهم است. برای اینکار از اینجا فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

همانطور که مطلع میباشید موسسه آموزش عالی آزاد فلات قاره پیشرو در طراحی ، برنامه ریزی و برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی و تخصصی میباشد ، از این رو مراجع آموزشی استفاده شده در این دوره های غیر حضوری کاملا بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد و هزینه ای بابت آن دریافت نمیگردد ، با ثبت نام و ارسال مقاله پس از ارزیابی ، گواهی نامه مربوطه صادر میگردد .